10

Aanstaande veiling:

10-02-2020

Veiling februari 2020
Veiling februari 2020

Op 10 t/m 13 februari organiseren wij onze voorjaarsveiling. Ca. 2500 kavels met schilderijen, klokken, kunst, porselein waaronder grote collectie Lladro beelden, antieke meubelen, design, goud, zilver, tapijten en veel curiosa. In deze veiling een prachtig 18e eeuws portret van een onbekende meester

500-750 euro
Kopen op een veiling
Kopen op een veiling

Bieden tijdens een zaalveiling. Er is voor elk wat wils op de veilingen van Derksen Veilingbedrijf, het "Arnhems Veilinghuis": modern, antiek, van meubilair tot juwelen. In onze cloud-catalogus vindt u de items.

Lees meer
Geschiedenis
Geschiedenis

Op 5 september 1945 organiseerde Derksen haar eerste veiling en dat maakt Derksen Veilingbedrijf tot het oudste Veilingbedrijf van Gelderland en het enige Veilingbedrijf in Arnhem.

Lees meer
Rijksmonument Valburg
Rijksmonument Valburg

Rijksmonument “Valburg” is gebouwd als pakhuis voor tabak in 1883. De meeste tabak kwam uit de Betuwe: Bemmel, Elst en Valburg. Uit die plaats komt ook de planter en handelaar in tabak Jan Hendrik de Hartog.

Lees meer
Derksen YouTube

Op ons You Tube kanaal kunt u meer beeldmateriaal bekijken.

YouTube