Derksen veilingbedrijf
Twitter Facebook Blogspot

20-11-2017 19:00    21-11-2017 19:00    22-11-2017 09:30    22-11-2017 14:00    22-11-2017 19:00    23-11-2017 14:00    23-11-2017 19:00

Staand horloge
Staand horloge, adres Benedetto del Campo Amsterdam geboren 1700, werkperiode ca. 1745. Uuurwerk voorzien van maanaanduiding, datum, dag en seconden en voorzien van een wekkerfunctie. Kast eiken met noten en wortelnotenfineer en de kap met ajour gezaagd decor en voorzien van 3 bazuin blazende engelen. Inclusief de beelden 275 cm hoog
Taxatie 2500 - 5000 euro.
Hamerbedrag: € 3000
Kavelnr. 86

Sanchez Coello, Alonso
Toegeschreven aan Sanchez Coello, Alonso 1531-1590, Portret van een man, paneel 9 cm diameter in een fraaie lijst met scharnierende houder
Taxatie 1750 - 2250 euro.
Hamerbedrag: € 1750
Kavelnr. 5097

Tennisarmband
Witgouden tennisarmband, 18-krt, bezet met 95 x Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,83 ct, 18 cm lang
Taxatie 2000 - 2250 euro.
Kavelnr. 7242

Brande, Guy van den
Gesigneerd Brande, Guy van den 1926-2014, Compositie met vlakken, gouache gedateerd 1955, 26,5x23 cm, buitenmaat inclusief lijst 64,5x60 cm
Taxatie 1250 - 1750 euro.
Hamerbedrag: € 1200
Kavelnr. 141

Tennisarmband
Witgouden tennisarmband, 18-krt, bezet met 46x smaragd en 46x Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0.86 ct, 18 cm lang
Taxatie 1500 - 1750 euro.
Kavelnr. 7241

Verkade, Kees
Monogram Verkade, Kees geb. 1941, Johan Cruijff, monogram en gedateerd 1978, 22 cm hoog
Taxatie 1250 - 1750 euro.
Hamerbedrag: € 1750
Kavelnr. 5179

Collier
Witgouden fantasiecollier, 18-krt, bezet met robijn en Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,13 ct, 42 cm lang
Taxatie 1250 - 1500 euro.
Kavelnr. 7219

Kussenkast
Eiken kussenkast met fraai steekwerk in de fries en staand op bolpoten, Holland ca. 1700, 203 cm hoog, 181 cm breed, 78 cm diep
Taxatie 1000 - 1500 euro.
Kavelnr. 381

Entouragering
Witgouden entouragering, 18-krt, bezet met smaragd ca 1,60 ct en Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,77 ct, 17,55 mm
Taxatie 1250 - 1500 euro.
Kavelnr. 7240

Heck, Claesz der
Toegeschreven aan Heck, Claesz der 1571-1650, Kind op kussen naar Jeroen Bosch, paneel 17x14 cm
Taxatie 1000 - 1500 euro.
Hamerbedrag: € 1000
Kavelnr. 149

2519 Artikelen | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | volgende