Derksen veilingbedrijf
Twitter Facebook Blogspot RSS

Staand horloge
Staand horloge, adres Benedetto del Campo Amsterdam geboren 1700, werkperiode ca. 1745. Uuurwerk voorzien van maanaanduiding, datum, dag en seconden en voorzien van een wekkerfunctie. Kast eiken met noten en wortelnotenfineer en de kap met ajour gezaagd decor en voorzien van 3 bazuin blazende engelen. Inclusief de beelden 275 cm hoog
Taxatie 2500 - 5000 euro.

Sanchez Coello, Alonso
Toegeschreven aan Sanchez Coello, Alonso 1531-1590, Portret van een man, paneel 9 cm diameter in een fraaie lijst met scharnierende houder
Taxatie 1750 - 2250 euro.

Brande, Guy van den
Gesigneerd Brande, Guy van den 1926-2014, Compositie met vlakken, gouache gedateerd 1955, 26,5x23 cm, buitenmaat inclusief lijst 64,5x60 cm
Taxatie 1250 - 1750 euro.

Kussenkast
Eiken kussenkast met fraai steekwerk in de fries en staand op bolpoten, Holland ca. 1700, 203 cm hoog, 181 cm breed, 78 cm diep
Taxatie 1000 - 1500 euro.

Armband
Gematteerd gouden armband, 18-krt, 7-rijig, bezet met robijntjes, 18 cm, 50 gram
Taxatie 1000 - 1500 euro.

Armband
Gouden armband, 14-krt, model slang, 50 gram
Taxatie 1000 - 1500 euro.

Broche
Gouden sierbroche bezet met 90 briljant geslepen diamantenm totaal ca. 2.5 ct.totaal, 6,1 cm lang, bruto 22 gram
Taxatie 1000 - 1500 euro.

Heck, Claesz der
Toegeschreven aan Heck, Claesz der 1571-1650, Kind op kussen naar Jeroen Bosch, paneel 17x14 cm
Taxatie 1000 - 1500 euro.

Soonius, Louis
Gesigneerd Soonius, Louis 1883-1956, Figuren op het strand, maroufle 18x24 cm
Taxatie 1000 - 1500 euro.

Anoniem
Anoniem, Kruisafname, doek 18e eeuw (bedoekt), 155x115 cm
Taxatie 1000 - 1500 euro.

1845 Artikelen | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | volgende