Derksen veilingbedrijf
Twitter Facebook Blogspot

05-02-2018 19:00    06-02-2018 19:00    07-02-2018 09:30    07-02-2018 14:00    07-02-2018 19:00    08-02-2018 14:00    08-02-2018 19:00

Sudjojono, Sindudarsono
Gesigneerd Sudjojono, Sindudarsono 1913/14-1985, Havengezicht met vele boten en figuren, doek gedateerd Jak 1973, 55x95 cm
Taxatie 2500 - 4500 euro.
Hamerbedrag: € 38000
Kavelnr. 114

Tennisarmband
Fraaie witgouden tennisarmband, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,83 ct, chatonzetting, 18 cm lang
Taxatie 2000 - 2500 euro.
Kavelnr. 7277

Entouragering
Witgouden entouragering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,81 ct en 1 ovale saffier ca 2,84 ct, 17,25 mm
Taxatie 1750 - 2250 euro.
Kavelnr. 7282

Fantasiering
Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,14 ct en 4 x robijn ca 1,34 ct, 17,5 mm
Taxatie 1250 - 1500 euro.
Kavelnr. 7273

Alliancering
Witgouden hele alliancering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,32 ct, met draaiende buitenring, 17,25 mm
Taxatie 1250 - 1500 euro.
Kavelnr. 7296

Anoniem
Anoniem, Poserend meisje op stoel bij tafel voor venster met in haar hand een zilver sieraad dat uit een doosje gehaald is, paneel ca. 1750, 34x27 cm
Taxatie 1000 - 1500 euro.
Hamerbedrag: € 800
Kavelnr. 87

Kruiswegstatie
Anoniem, Voorstelling naar ca. 1500, Jezus in gebed in de tuin van Gethsemane en Jezus wordt verraden door Judas, paneel 19e eeuw, 137x92 cm
Taxatie 750 - 1250 euro.
Hamerbedrag: € 3400
Kavelnr. 25

Kruiswegstatie
Onduidelijk monogram, voorstelling naar ca. 1500, Jezus bij Pilatus, Ecce Homo en Jezus op Golgotha, paneel 19e eeuw, 137x92 cm
Taxatie 750 - 1250 euro.
Hamerbedrag: € 2200
Kavelnr. 26

Mesdag, Hendrik Willem
Met signature Mesdag, Hendrik Willem, Platbodems op het strand met figuren bij ondergaande zon, doek 61x45 cm
Taxatie 750 - 1250 euro.
Hamerbedrag: € 800
Kavelnr. 94

Fantasiering
Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,69 ct, chaton en railzetting, 17 mm
Taxatie 800 - 1200 euro.
Kavelnr. 7297

2499 Artikelen | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | volgende