Kunst | Antiek | Inboedelveilingen | Taxaties

20 januari 2026

Het is weer zover, de catalogus van Derksen Veilingbedrijf staat online en alle goederen zijn voorzien van een kavelnummer. Een veiling met 2730 kavels die geveild zullen worden in de week van 2 t/m 7 februari. Ook dit keer is het aanbod weer zeer divers mede door mooie inbreng uit particuliere nalatenschappen. U kunt vanaf nu uw biedingen plaatsen voor de kavels die wij Live zullen veilen en die geveild zullen worden via het Timed Online systeem. Alle kavels kunt u bekijken in de digitale catalogus

This newsletter is to inform you about our upcoming "February auction". With 2730 lot numbers it will be again a very nice auction. This auction will be held from 2 / 7 February 2026. Please check our catalogue to have a preview for this auction.

vrijdag 30 januari 10.00-16.00 uur
zaterdag 31 januari 10.00-16.00 uur
zondag 01 februari 10.00-16.00 uur

maandag 02 februari 19.00 uur en volgende dagen

Komende kijkdagen

De kwaliteit van onze foto's wordt steeds beter. Voor aanvang krijgt u op deze manier al een goed beeld wat er zoals in de komende veiling is opgenomen. De kijkdagen worden nog altijd druk bezocht en dat maakt het inrichten van de veilingzalen en vitrines voor ons iedere keer weer een leuke uitdaging. Hierboven ziet u een detail van kavel 1092 een schilderij dat wij prominent hebben opgehangen in de veilingzaal. Wist u dat u uw bezoek aan de kijkdagen ook kunt combineren met een bezoek aan onze buren De Hoedt en de Rand? Een heerlijke plek voor een kop koffie of een gezellige lunch.

Mooie collectie kunst

Op dinsdagavond 3 februari gaan wij de afdeling kunst veilen. Een aanbod van 325 kavels schilderijen van 17e t/m 21e eeuwse kunstenaars. Uit een particuliere verzameling mogen wij u 10 werken van Cornelis Kuijpers (1864-1932) aanbieden, herkenbaar aan zijn kleurgebruik en het wat "dromerig" landschap aan de Veluwezoom. In de veilingzalen hebben wij plaats vrijgemaakt voor 200 schilderijen, de overige werken staan in de bekende stelling op de eerste verdieping waar u ze op aanvraag kunt bekijken.

Artwell en Derksen zijn trots om hun samenwerking aan te kondigen! Met ingang van de komende veiling kun je deze veiling en onze volgende veilingen beleven in de Artwell app, eenvoudig, inspirerend en helemaal van nu.
Maak in een paar swipes jouw persoonlijke profiel aan en Artwell laat je de werken tonen die perfect bij je passen. Weet je al wat je zoekt? Dan sla je het swipen gewoon over en bekijk je direct de complete veiling in de app.
📱 Gebruik de Augmented Reality functie om te zien hoe een werk in jouw interieur past.
💛 Maak je eigen collectie en volg je favoriete kavels, allemaal op één plek: je telefoon.
👉 Scan de QR-code of zoek Artwell in de App Store of Google Play en ontdek de veiling van Derksen Veilingbedrijf.
Ervaar de toekomst van kunstontdekking: eenvoudig, inspirerend en persoonlijk.
Scan. Swipe. Ontdek. Veel plezier!

Veiling design en moderne kunst

Op vrijdagavond 6 februari vindt de laatste veiling plaats die wij Live vanuit de zaal zullen streamen. Het is de veiling van Design en moderne kunst. Geëmailleerde reclameborden vallen niet echt onder design of moderne kunst maar de interesse voor deze prachtige borden komt wel vaak uit de hoek van verzamelaars van design. Daarom hebben wij ervoor gekozen om dit reclamebord op de vrijdagavond te veilen. Het bord maakt onderdeel uit van deze zitting die in totaal 210 kavels bevat.

Tot zover de aankondiging voor de komende veiling. Wij hopen u te ontmoeten op één van de kijkdagen die hierboven vermeld staan.

Hartelijke groet uit Arnhem,