|
|
Nieuwsbrief
19 juni 2025
|
|
Komende vrijdag 20 juni, dan is het zover: de kijkdagen bij Derksen Veilingbedrijf gaan beginnen. Met deze reminder brengen wij de veiling van 23 t/m 28 juni nogmaals onder uw aandacht. Een veiling met ruim 2800 kavels; waaronder veel antiek, kunst, design, Aziatisch porselein en een groot aantal verzamelingen. Tijdens de 3 kijkdagen kunt u in alle rust de kavels komen bekijken. In totaal organiseren wij 10 zittingen waarvan wij er 7 Live zullen streamen zonder publiek in de veilingzaal en 3 die via het Timed Online systeem af zullen lopen. Als u de catalogus online wilt bekijken, klik dan HIER. Als u de gedrukte versie door wilt bladeren dan kan dat via Issuu. U treft naast alle kavelnummers ook een terugblik op de vorige veiling aan, we vertellen wat meer over een aantal kunstenaars en uiteraard treft u mijn column hier aan. Klik HIER en blader maar eens rustig door.
Dear customers,
This newsletter is to remind you about our upcoming "June auction" with 2800 lot numbers. This auction will be held from 23 till 28 June. Please check our website by clicking HERE to see all the items and all the sessions. There will be 10 auctions with Live Streaming and 3 auctions with a Timed Online system which contains gold and silver, small items and poststamps.
|
Kijkdagen
vrijdag |
20 juni |
10.00-16.00 uur |
zaterdag |
21 juni |
10.00-16.00 uur |
zondag |
22 juni |
10.00-16.00 uur |
|
Veilingen
maandag |
23 juni |
19.00 uur en volgende dagen |
|
|
Ook deze veiling bevat weer diverse verzamelingen uit particuliere inbreng en nalatenschappen: waaronder speelgoed, brons, wapens, aardewerk, kristal en porselein. Tevens een aantal bijzondere objecten van Rozenburg Den Haag, waarvan u hierboven een detail ziet. De veiling van het Rozenburg en andere vitrinegoederen wordt gehouden op woensdagavond 25 juni vanaf 19.00 uur.
|
Collectie postzegels
In de veiling van april hadden wij ruim 100 kavels postzegels die uit een nalatenschap waren aangeboden bij ons. Omdat het aanbod zo groot is, moeten wij het over een aantal veilingen verdelen. De veiling van deze postzegels verloopt via het Timed Online systeem en de sluiting van uw biedingen start op dinsdag 24 juni, 19.00 uur.
|
Veiling september 2025
De inbreng voor de veiling van 15 september en volgende dagen is al in volle gang. Ruim 500 kavels staan inmiddels in de opslag: waaronder een aantal bijzondere schilderijen. Hierboven ziet u een klein detail van een schilderij van Cornelis Springer. Voor deze veiling hebben wij een prachtig schilderij van Johannes Klinkenberg uitgekozen om terug te laten komen op de posters, de uitnodigingen en de catalogus. Het stelt de Markt te Zutphen voor met gezicht op de Wijnhuistoren. Daarnaast 2 schilderijen van Jan Voerman jr., een werk van Dirk Nijland en een uitgebreide verzameling antieke topografische kaarten. Uiteraard heeft u nog ruim de tijd om ook zelf objecten in te brengen voor deze veiling.
Komende zondag wordt het ruim 30 graden maar binnen de muren van ons monumentale pand is het koel, een goede reden om een bezoek te brengen aan de kijkdag.
Tot zover de korte herinnering aan onze komende kijkdagen.
Hartelijke groet en wij hopen u snel te ontmoeten,
Albert Keddeman
Derksen Veilingbedrijf
Arnhem
|
|