Kunst | Antiek | Inboedelveilingen | Taxaties

03 januari 2026

We gaan weer van start

Het jaar 2025 ligt achter ons en we kunnen terugkijken op een mooi jaar: 5 veilingen met maar liefst 13.677 kavels met diverse bijzondere resultaten. Dit succes hebben wij niet alleen aan onze eigen inzet, kennis en enthousiasme te danken. Maar ook aan u. Onze veilingen werden dan ook gevolgd door heel veel geïntresseerden, kijkers, bieders en uiteraard alle kopers. Dank aan u allen voor het vertrouwen dat u in ons veilingbedrijf en ons team gehad hebt in het afgelopen jaar. Dank voor de vele enthousiaste reacties die wij mochten ontvangen tijdens de kijkdagen en de afhaalmomenten. Ook ontvingen we veel mailtjes met complimenten over het vakkundig verpakken van de aankopen die we verzonden hebben. Wist u dat wij dat geheel in eigen beheer doen? De foto hierboven zegt genoeg. Maandag 5 januari geven wij een druk op de startknop om als eerste de veiling van 2 t/m 7 februari klaar te maken. Ook voor 2026 staan er 5 grote veilingen gepland.

This short newsletter is to wish you a heppy new year and also to inform you about our upcoming "February auction" with almost 3000 lot numbers. This auction will be held from 2 - 7 February 2026. Please check our catalogue by clicking HERE to have a preview.

vrijdag 30 januari 10.00-16.00 uur
zaterdag 31 januari 10.00-16.00 uur
zondag 01 februari 10.00-16.00 uur

maandag 02 februari 19.00 uur en volgende dagen

Winterse deken

Geniet u ook zo van het prachtige winterse weer dat we zien als we 's morgens de gordijnen openen? Het is lang, te lang geleden, dat Nederland onder een winterse deken terecht kwam maar nu is het toch echt winter met prachtige landschappen. Als we een winter willen zien, dan moeten we al een paar jaar naar een museum om daar te kijken naar Hollandse landschappen in winterse sferen. Dat hoeft binnenkort niet meer omdat we in de komende veiling diverse mooie schilderijen hebben die de winterse sfeer laten zien. Hierboven ziet u een detail van een schilderij van Jean Michiel Ruyten (1813-1881). Maar uiteraard biedt het aanbod van kunst veel meer dan winterse sferen, alle seizoenen en eeuwen komen weer voorbij in de catalogus voor de komende veiling.

Hoogste tijd

Ik wil deze nieuwsbrief graag kort houden omdat u vast meer te doen heeft. Ook uw tijd is kostbaar. Gebruik die daarom op een goede manier voordat de drukte van het nieuwe jaar weer van start gaat en uw agenda weer vol komt te staan. Bezoek daarom dit weekend nog wel even onze catalogus waar u inmiddels 1500 kavels kunt bekijken. Uiteraard volgt er de komende tijd nog veel meer moois...

Hoogste tijd om u een heel goed jaar toe te wensen waarin gezondheid, vrede, aandacht en liefde de boventoon mag voeren.

Hartelijke groet uit Arnhem namens ons hele team.

... o ja, het witgouden Cartier horloge dat u hierboven ziet, komt ook in de veiling