Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

07-09-2015 19:00    08-09-2015 19:00    09-09-2015 09:30    09-09-2015 14:00    09-09-2015 19:00    10-09-2015 19:00

Spiegel
Oude spiegel met decoratie in de bovenkant, buitenmaat 97x39 cm
Bieden
Log in of maak een gratis account aan om een offline bieding te kunnen plaatsen.
Kavelnr. 1346

Philips tv 1958
Philips televisie uit 1958, type 17 TX 210 A/03
Bieden
Kavelnr. 2034

Gebakstel
12-persoons porseleinen gebakstel met leuk gekleurd motief
Bieden
Kavelnr. 1091

Tasje
Oud slangenlederen tasje, 27 cm breed
Bieden
Kavelnr. 5113

Wanddecoraties 7x
2 Olieverfschilderijen en 5 diverse litho's
Bieden
Kavelnr. 9067

Stoel
Jaren 60 beuken stoel met oranje/groene stoffering
Bieden
Kavelnr. 2035

Wanddecoraties 3x en Oosterse tas
Wanddecoratie Th Mauve, militaire kaart omgeving Ede, ingelijste strip, en een Oosters handgeknoopte tas 65x58 cm
Bieden
Kavelnr. 9068

Divers 8x
19e Eeuws silhouetportret in mahonie lijst 18x18 cm, mahonie tabakskistje, oud Duits aardewerken fluit in doosje, 3 oude vulpennen, pijpenkop in foudraal, en naaigarnituur in schildpadmotief ingelegde houder
Bieden
Kavelnr. 5115

Wanddecoraties 7x
Indische voorstelling achter glas, 2x corpus achter bol glas, 2x aquarel, ets en tekening
Bieden
Kavelnr. 9069

Vitrinekastje
Noten wandvitrinekastje
Bieden
Kavelnr. 1350

2107 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende