Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

06-02-2017 19:00    07-02-2017 19:00    08-02-2017 09:30    08-02-2017 14:00    08-02-2017 19:00    09-02-2017 14:00    09-02-2017 19:00

barometer
Hollandse barometer in eiken kast, 51 cm
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 1144

Lampetstel
Petrus Regout aardewerken lampetbak met kan met decor Iris (haarlijntjes in kan)
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 1400

Droste
Beeld van het Droste vrouwtje, 68 cm hoog (blad manco)
Hamerbedrag: € 55
Kavelnr. 61

Voorn, Ben van
Gesigneerd Voorn, Ben van 1927-2004, Landschap met huizen langs weg, paneel gedateerd 2002, 30x39 cm
Hamerbedrag: € 70
Kavelnr. 317

Doos divers
Doos met Oosterse parfumflesjes, cloisonne kom, Koppelsdorf porseleinen hengselschaal, ijzeren vogeltjes etc
Hamerbedrag: € 50
Kavelnr. 9187

Makkum Tichelaar 5x
Makkum Tichelaar, 4 aardewerken 6-kantige schotels met polychroom vogeldecor 17 cm diameter, en 8-kantige schotel met blauwe voorstelling van vrouw met mand groente 25,5 cm diameter
Hamerbedrag: € 35
Kavelnr. 5030

Divers 5x
2 IJzeren tuinvazen 23 cm hoog, ijzeren kolenbak, betonnen wandornament van paardenhoofd 34 cm hoog, en ijzeren wandbel 34 cm hoog
Hamerbedrag: € 130
Kavelnr. 2073

Doos divers
Doos divers w.o. houten beeldjes, deurkloppers en koperwerk
Hamerbedrag: € 65
Kavelnr. 9188

Makkum Tichelaar 2x
Makkum Tichelaar, 2 aardewerken schotels met polychroom decor 31 cm diameter (randchipjes)
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 5031

Lampen 3x
Tafelolielamp 48 cm hoog, in hoogte verstelbare tafelschemerlamp 51 cm hoog, en wandlamp 39 cm hoog
Hamerbedrag: € 35
Kavelnr. 1402

2316 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende