Derksen veilingbedrijf
Twitter Facebook Blogspot RSS Nieuwe catalogus

10-04-2017 19:00    10-04-2017 07:00    11-04-2017 19:00    12-04-2017 09:30    12-04-2017 14:00    12-04-2017 19:00    13-04-2017 14:00    13-04-2017 19:00

Bureustoel en zitting
Losse zitting ontwerp Charlotte Perriand en een bureaustoel gemerkt by Stal & Stil made in Norway
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 2120

Mulder, Cornelis (Kees)
Gesigneerd Mulder, Cornelis (Kees) geb. 1913, Poserende dame, doek gedateerd 1974, 90x70 cm
Kavelnr. 1598

Doos divers
Doos met divers aardewerk, porselein en kristal
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 9049

Verleur, Andries
Met signature Verleur, Andries, Bomen aan vennetje, doek 40x60 cm
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 282

Smits, J
Ges. Smits, J, door CJ, De vijand verslagen, WOII tafereel, doek 68,5x59 cm
Hamerbedrag: € 35
Kavelnr. 1599

Doos divers
Doos divers w.o. beeldjes, plate en olielampjes
Hamerbedrag: € 40
Kavelnr. 9050

Wandvitrinekastje
Notenkleur wandvitrinekastje
Hamerbedrag: € 40
Kavelnr. 9306

Dozen Oosters 2x
2 Dozen met Oosters porselein, aardewerk, blik en lakwerk
Hamerbedrag: € 25
Kavelnr. 9051

Vitrinekastje
Eiken vitrinekastje met spiegelachterwand, verlichting en glazen schapjes
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 9307

Bloempot
Aardewerken bloempot op onderschotel, 53 cm hoog
Hamerbedrag: € 30
Kavelnr. 540

2473 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende