Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

Koopje divers
Koopje divers w.o. zilver, kaasschaaf, servertbanden en borduurprikker (geen keur)

Onduidelijk gesigneerd
Onduidelijk gesigneerd, Foetus in kastanje, ets gedateerd 1978, eigen druk 19/45, 16x18 cm

Doos glas en kristal
Doos met kristallen en glazen vazen, dekselcoupe, stolp, schenkkan etc

Bazel, KPC de
Monogram Bazel, KPC de 1869-1923, Glas 11,5 cm hoog

Vingerhoedje 30x
30 Vingerhoedjes met Nederlandse steden w.o. Barneveld, Staverden, Vaals, Amsterdam en Enkhuizen

Art Deco 3x
Met monogram JVL, 2 koperen gehamerde sierbordjes 17,5 cm diameter, en tinnen schotel met decor van vogel op tak 23 cm diameter

Vingerhoed 15x
15 Vingerhoedjes divers materiaal

Vleessnijder en prullebak
Oude bakelieten vleessnijder op houten platform, merk Engel, en oude ronde prullebak 32,5 cm hoog

Lorm, Cornelis de
Monogram Lorm, Cornelis de 1875-1942, Karafje met stop (waarschijnlijk niet origineel passend)17 cm hoog

Vingerhoedje 30x
30 Vingerhoedjes met Nederlandse steden w.o. Nijkerk, Marken, Alkmaar, Den Haag, Bergen en Uddelermeer

2511 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende