Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

06-02-2017 19:00    07-02-2017 19:00    08-02-2017 09:30    08-02-2017 14:00    08-02-2017 19:00    09-02-2017 14:00    09-02-2017 19:00

Lampetstel
Petrus Regout aardewerken lampetbak met kan met decor Iris (haarlijntjes in kan)
Bieden
Log in of maak een gratis account aan om een offline bieding te kunnen plaatsen.
Kavelnr. 1400

Droste
Beeld van het Droste vrouwtje, 68 cm hoog (blad manco)
Bieden
Kavelnr. 61

Voorn, Ben van
Gesigneerd Voorn, Ben van 1927-2004, Landschap met huizen langs weg, paneel gedateerd 2002, 30x39 cm
Bieden
Kavelnr. 317

Doos divers
Doos met Oosterse parfumflesjes, cloisonne kom, Koppelsdorf porseleinen hengselschaal, ijzeren vogeltjes etc
Bieden
Kavelnr. 9187

Makkum Tichelaar 5x
Makkum Tichelaar, 4 aardewerken 6-kantige schotels met polychroom vogeldecor 17 cm diameter, en 8-kantige schotel met blauwe voorstelling van vrouw met mand groente 25,5 cm diameter
Bieden
Kavelnr. 5030

Divers 5x
2 IJzeren tuinvazen 23 cm hoog, ijzeren kolenbak, betonnen wandornament van paardenhoofd 34 cm hoog, en ijzeren wandbel 34 cm hoog
Bieden
Kavelnr. 2073

Doos divers
Doos divers w.o. houten beeldjes, deurkloppers en koperwerk
Bieden
Kavelnr. 9188

Makkum Tichelaar 2x
Makkum Tichelaar, 2 aardewerken schotels met polychroom decor 31 cm diameter (randchipjes)
Bieden
Kavelnr. 5031

Lampen 3x
Tafelolielamp 48 cm hoog, in hoogte verstelbare tafelschemerlamp 51 cm hoog, en wandlamp 39 cm hoog
Bieden
Kavelnr. 1402

Barometer
Hollandse barometer 45 cm hoog
Bieden
Kavelnr. 319

2315 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende