Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

18-04-2016 19:00    19-04-2016 19:00    20-04-2016 09:30    20-04-2016 14:00    20-04-2016 19:00    21-04-2016 19:00    21-04-2016 14:00

Stier
Glazen gekleurde stier 43 cm hoog, 26 cm breed
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 35
Kavelnr. 5270

Holland Fayence- en tegelfabriek
Met merk Holland Fayence-en tegelfabriek JW Mijnlief, aardewerken vaas met bruin en groen decor 23 cm hoog (hals gerestaureerd)
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 130
Kavelnr. 5016

Karaf 2x
2 Geslepen kristallen karaffen met stop, 26 cm hoog
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 40
Kavelnr. 5273

Westraven 8x
8 Polychroom tegels Westraven Utrecht, Drommedaris Enkhuizen, Dordrecht Groote Kerk, Nederland Je Maintiendre, Zutphen WIjnhuistoren, Delftsche Poort Rotterdam, Toren Groote Kerk Rotterdam, De Halve Maan en Het Vaderlandt ghetrouwe 1940-1945
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 60
Kavelnr. 503

Max Verboeket 2x
Max Verboeket Maastricht, 2 glazen vazen met blauw en bruine lijnen 25 en 31,5 cm hoog
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 30
Kavelnr. 5276

Royal Zuid Holland
Royal Zuid Holland, plateel schotel met opengewerkte rand en decor Lola 28,5 cm diameter (gaaf)
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 15
Kavelnr. 508

Copier, Andries Dirk 3x
Gesigneerd Copier, Andries Dirk 1901-1991, Annagroen glas 12 cm, paars glas 12,5 cm, en geel parelmoerglans glas 2 cm (randchip)
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 25
Kavelnr. 5280

Inez de Booij
Ontwerp Inez de Booij (geb. 1950), moderne zwarte keramiek schaal met groene, blauwe en goudkleurige figuren en tekst op onderzijde; Om perspectief te zien moet je soms de dingen omdraaien, 8,5 cm hoog, 29,5x29,5 cm (schilfertje van rand)
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 25
Kavelnr. 1087

Antheunis, Harry
Gesigneerd Antheunis, Harry 1905-1975, Bloemstilleven, doek 56,5x46,5 cm
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 25
Kavelnr. 517

Wilhelminaglas
Leerdam gelegenheidsglas Koningin Wilhelmina 1898 11 cm hoog
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 15
Kavelnr. 5289

2663 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende