Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

27-06-2016 19:00    28-06-2016 19:00    29-06-2016 09:30    29-06-2016 14:00    29-06-2016 19:00    30-06-2016 19:00    30-06-2016 14:00

Kisten 2x
2 Oude kisten 86 cm breed
Bieden
Log in of maak een gratis account aan om een offline bieding te kunnen plaatsen.
Kavelnr. 2101

Poorter, L de
Gesigneerd Poorter, L de, Stilleven met tinnen vaas bloemen, doek gedateerd 1927, 60,5x67,5 cm
Hamerbedrag: € 25
Kavelnr. 1110

Vries, R de
Gesigneerd Vries, R de 20e eeuw, Dorp aan dijk aan IJsselmeer, ets 9/50, 9,5x28,5 cm
Bieden
Kavelnr. 1316

Doos gemberpotten
Doos met Oosters porseleinen gemberpotten en theepotten 20e eeuw
Hamerbedrag: € 25
Kavelnr. 9172

Doos houtsnijwerk
Doos met Indisch en Afrikaans houtsnijwerk beelden en bustes
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 9173

Karcher
Karcher SV1902 stoomreiniger met toebehoren
Bieden
Kavelnr. 2103

Schepjes en lepeltjes
6 Zilveren moccalepeltjes, A Driesen Schoonhoven 1870-1910, zilveren theeduim en een zilveren suikerschep, Frank Pluut Schoonhoven 1896-1915, allen met getorste en gegraveerde steel, 55 gram
Kavelnr. 7107

Doos kristal
Doos met kristallen geslepen glazen
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 9174

Theelepeltjes
Lakwerk kistje met parelmoer ingelegd met daarin 8 zilveren lepeltjes 12,5 cm en theeschepje, Wed. Uriot Amsterdam, jaarletter 1859 (slechte staat)
Kavelnr. 7108

Doos kristal
Doos met kristallen en glazen karaffen, schenkkan en pul
Hamerbedrag: € 50
Kavelnr. 9175

2114 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende