Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

Tas
Krokodillen lederen tas 27 cm hoog
Taxatie 30 - 50 euro.

Armstoel
Noten armstoel met streep- en blokmotief
Taxatie 30 - 50 euro.

Vleesvork
Zilveren vleesvork met parelrand, D van Outvorst Amsterdam, jaarletter 1900, 24 cm, 76 gram
Taxatie 25 - 50 euro.

Danspaar
Bronzen danspaar met signatuur Burn, op kunststof sokkel, totaal 30,5 cm hoog
Taxatie 25 - 50 euro.

Versteeg, Leonard Pieter
Gesigneerd Versteeg, Leonard Pieter 1901-1993, Boot aan de oever van een meer omgeving Vinkeveen, paneel 35x27 cm
Taxatie 25 - 50 euro.

Soepdienlepel
Zilveren soepdienlepel met dubbel filet, van Kempen, jaarletter 1880, 29 cm, 186 gram
Taxatie 25 - 50 euro.

Onduidelijk gesigneerd
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met appels in de mand en jaartal 1958, doek 35x48,5 cm
Taxatie 25 - 50 euro.

Koraalcollier
Lang collier van koraal en zoetwaterparels, 94 cm lang, (ook draagbaar als kort collier dmv slotje)
Taxatie 25 - 50 euro.

Unverzagt, Carin
Gesigneerd Unverzagt, Carin geb. 1957, Compositie, zeefdruk gedateerd 2003, 62/200, 40x60 cm
Taxatie 25 - 50 euro.

Fakkel, Arjenne
Gesigneerd Fakkel, Arjenne geb. 1969, Niet getreurd of somber gedacht, later heb je niet voor niets gewacht, zeefdruk gedateerd 2003, 142/200, 60x39 cm
Taxatie 25 - 50 euro.

2482 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende