Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

12-09-2016 19:00    13-09-2016 19:00    14-09-2016 09:30    14-09-2016 14:00    14-09-2016 19:00    15-09-2016 14:00    15-09-2016 19:00

Tapijt
Handgeknoopt Oosters kleed, 160x130 cm
Hamerbedrag: € 50
Kavelnr. 2084

Doos glazen
Doos met kristallen geslepen glazen 12/11/8 stuks
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 9182

Koop divers
Franklin Porcelain, verzameling van 25 porseleinen vingerhoedjes met vogelafbeeldingen (1 beschadigde vingerhoedje), met bijbehorend houten wandrekje, Mayfair Edition, porseleinen vingerhoedje, Mayfair Edition, 2 porseleinen miniatuur klokjes met Hummelafbeeldingen, en 5 plate bokkepootlepeltjes met porselein ingelegd
Hamerbedrag: € 45
Kavelnr. 5055

Vingerhoed 28x
28 Vingerhoedjes w.o. Koningshuis en molens
Hamerbedrag: € 3
Kavelnr. 4141

Beck, M
Gesigneerd Beck, M 20e eeuw, Kerkdorp aan meer, doek 17x21 cm
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 1197

Tafelbiljart
Tafelbiljart 178x98 cm inclusief 5 keuen en 4 ballen en los metalen onderstel
Hamerbedrag: € 30
Kavelnr. 1402

Doos kristal
Doos met kristallen geslepen karaf, rozenbolvaas, gemberpot, ovaal schaaltje, 2 schotels en glazen messenleggers
Hamerbedrag: € 50
Kavelnr. 9183

Vingerhoed 27x
27 Vingerhoedjes w.o. porselein, metaal en geborduurd
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 4142

Hokker
Nog te bekleden houten hokker 90x58 cm
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 1403

Max Verboeket
Gemerkt Max Verboeket, schaal mr rode, zwarte en paarse lijnen, Maastricht, 202-72, 12 cm hoog, 38 cm breed
Hamerbedrag: € 15
Kavelnr. 407

2527 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende