Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

10-04-2017 19:00    11-04-2017 19:00    12-04-2017 09:30    12-04-2017 14:00    12-04-2017 19:00    13-04-2017 14:00    13-04-2017 19:00

Bureustoel en zitting
Losse zitting ontwerp Charlotte Perriand en een bureaustoel gemerkt by Stal & Stil made in Norway
Bieden
Log in of maak een gratis account aan om een offline bieding te kunnen plaatsen.
Kavelnr. 2120

Mulder, Cornelis (Kees)
Gesigneerd Mulder, Cornelis (Kees) geb. 1913, Poserende dame, doek gedateerd 1974, 90x70 cm
Bieden
Kavelnr. 1598

Doos divers
Doos met divers aardewerk, porselein en kristal
Bieden
Kavelnr. 9049

Verleur, Andries
Met signature Verleur, Andries, Bomen aan vennetje, doek 40x60 cm
Bieden
Kavelnr. 282

Smits, J
Ges. Smits, J, door CJ, De vijand verslagen, WOII tafereel, doek 68,5x59 cm
Bieden
Kavelnr. 1599

Doos divers
Doos divers w.o. beeldjes, plate en olielampjes
Bieden
Kavelnr. 9050

Wandvitrinekastje
Notenkleur wandvitrinekastje
Bieden
Kavelnr. 9306

Dozen Oosters 2x
2 Dozen met Oosters porselein, aardewerk, blik en lakwerk
Bieden
Kavelnr. 9051

Vitrinekastje
Eiken vitrinekastje met spiegelachterwand, verlichting en glazen schapjes
Bieden
Kavelnr. 9307

Bloempot
Aardewerken bloempot op onderschotel, 53 cm hoog
Bieden
Kavelnr. 540

2473 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende