Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

29-06-2015 19:00    30-06-2015 19:00    01-07-2015 09:30    01-07-2015 14:00    01-07-2015 19:00    02-07-2015 19:00    02-07-2015 14:00

Schaal 3x
3 Ovale verzilverde schalen, Sola voor hotel Val Monte uit Berg en Dal, 35, 50 en 56 cm breed, 4740 gram
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 1325

Gedreven koper 9 stuks
Gedreven koperen doofpotje, 6 wanddekselbakjes, wandborstelhouder met borstel, en snotneus
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 1071

Avondtas
Zilveren tasbeugel, Herbert Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1906, versierd met floraal decor en blauw stoffen tas, 12 cm breed
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 50
Kavelnr. 7334

LLadro 3x
LLadro, 3 Spaans porseleinen ganzen 8-11,5 cm hoog
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 25
Kavelnr. 5201

Porceleyne Fles Delft
Porceleyne Fles Delft, aardewerken vaas met blauw decor, jaar 1955, schilder AvE, 26 cm hoog
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 15
Kavelnr. 387

Jongere, Marinus Johannes de
Gesigneerd Jongere, Marinus Johannes de 1912-1977, Martinitoren te Groningen, kleurets 43x28 cm
Taxatie 30 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 50
Kavelnr. 1082

Naaisetje
Naaisetje in cassette, gemerkt 830
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 55
Kavelnr. 7338

Schluter, Adolphe Antoine Edmond
Gesigneerd Schluter, Adolphe Antoine Edmond geb. 1927, Vrouw met papegaai in kooi op tafel, ets 24,5x30 cm
Taxatie 25 - 50 euro.
Kavelnr. 1084

Marselis, A
Gesigneerd Marselis, A 20e eeuw, 2 terriers in een rieten mand, litho 25x35 cm
Taxatie 25 - 50 euro.
Kavelnr. 1086

Armband
Zilveren armband, opengewerkt en versierd met rozen en stikken, 38 gram
Taxatie 25 - 50 euro.
Hamerbedrag: € 60
Kavelnr. 7410

2504 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende