Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

24-11-2014 19:00    25-11-2014 19:00    26-11-2014 09:30    26-11-2014 14:00    26-11-2014 19:00    27-11-2014 19:00

Divers 3x
3 Diverse objecten, silhouet vermoedelijk op ivoor, Goebel beeldje en een porseleinen buste van een meisje
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Log in of maak een gratis account aan om een offline bieding te kunnen plaatsen.
Kavelnr. 5194

Pendule
Zwart marmeren pendule met metalen figuur op top 47 cm hoog
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 342

Kandelaren 2x
2 eiken gedraaide houten kandelaren 27cm hoog
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 343

Muntsets en EDK's
Serie muntsets FDC 1980t/m 1987, 2 muntcassettes, penning, en EDK's 1981 1-8 en serie
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 9312

Theewagen
Noten theewagen met webbing 80 cm hoog 90 cm breed
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 2079

Juliana muntenalbum en Provinciepenningen
Juliana muntenalbum 1948-1980, en serie Provinciepenningen
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 9314

Boeken 18x
17 Plaatjesalbums van Verkade, Douwe Egberts, Olympische Spelen 1952, John wood & Son Tobacco, Rama, en boek van KLM
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 9260

Apothekerspotten
3 aardewerken apothekerspotten met polychroom beschildering 23cm hoog
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 362

Schotel 3x
3 oude polychrome Oosterse schotels met lange lijzen 26, 23 en 20 cm diameter , Lotus model
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 108

Hanglampen 2x
2 Hallampen met bolle kap
Taxatie 20 - 40 euro.
Bieden
Kavelnr. 9263

2283 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende