Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

08-02-2016 19:00    09-02-2016 19:00    10-02-2016 09:30    10-02-2016 14:00    10-02-2016 19:00    11-02-2016 14:00    11-02-2016 19:00

Doos koperwerk
Doos met koperen bewerkte jardiniere, vaas en 3 bewerkte bloempotten
Hamerbedrag: € 35
Kavelnr. 9078

Verburg, Harrie
Gesigneerd Verburg, Harrie 1914-1986, Landschap met kassen en boer met jaartal 1937, aquarel 31x48 cm
Hamerbedrag: € 5
Kavelnr. 1422

Lampentafeltje
Notenkleur lampentafeltje 55x55 cm
Hamerbedrag: € 35
Kavelnr. 1497

Doos divers
Doos met Japans aardewerken vaas, glazen dekselschaal, koperen konkel, tinnen schenkkannen en houten spoel
Hamerbedrag: € 15
Kavelnr. 9079

Hokker
Notenhouten hokker met los kussen
Hamerbedrag: € 65
Kavelnr. 1167

Chinese tafel
Chinese houten bestoken ronde salontafel, bladmaat 83 cm diam, met 2 krukjes
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 1423

Koop divers
Philips TV, papiervernietiger, wanddecoratie en 2 koffers
Hamerbedrag: € 5
Kavelnr. 9080

Armstoel
Antieke mahonie Biedermeier armstoel
Hamerbedrag: € 60
Kavelnr. 1168

Schilderij 2x
Gesigneerd Wupperthal, P, Meisje met mof, doek gedateerd 1908, 55,5x37 cm en gesigneerd Pelt, G van, Moeder met kind in interieur, doek 40x50 cm
Hamerbedrag: € 170
Kavelnr. 1424

Wanddecoratie 4x
3 Diverse etsen en een olieverf op doek van Wim Helder
Hamerbedrag: € 25
Kavelnr. 1499

2452 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende