Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

21-11-2016 19:00    22-11-2016 19:00    23-11-2016 09:30    23-11-2016 14:00    23-11-2016 19:00    24-11-2016 14:00    24-11-2016 19:00

Ruscha 5x
Ruscha keramiek, 4 tegels en schaaltje met geemailleerd decor van figuren, dieren en vissen
Hamerbedrag: € 45
Kavelnr. 9183

Markus, Antoon 2x
Gesigneerd Markus, Antoon 1870-1955, Huisje, studietekening 8,5x15,5 cm en De werkkeet, studietekening 22,5x28 cm
Hamerbedrag: € 30
Kavelnr. 1481

Doos kristal en glas
Doos met kristal en glazen flesjes, karaf, vazen, schaal etc waaronder Copier
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 9184

Roomstel
3-delig roomstel, bestaande uit suikerpot met deksel (met decor van roos op top), een melkkan en een dienblaadje, 22x7 cm, buitenlands keur, 260 gram
Hamerbedrag: € 75
Kavelnr. 7017

Bezem
Oude Afrikaanse handbezem, Bamoun stam Kameroen, ca. 96 cm
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 1305

Doos keramiek
Doos met plateel en aardewerk waaronder Zuid Holland Gouda, Mobach, van Eyk, Flora Gouda etc
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 9185

Koffielepels en vingerdoekringen
6 Verzilverde koffielepels, gemerkt Martin 90, in cassette en 6 vingerdoekringen, versierd met eikenblad en genummerd, in cassette
Hamerbedrag: € 10
Kavelnr. 7018

Schotel 12x
12 19e Eeuwse porseleinen schotels met goudkleurige rand en bloemdecor, 20,5 cm diameter (chips)
Hamerbedrag: € 20
Kavelnr. 1050

Schoenmaekers, M
Gesigneerd Schoenmaekers, M Straatje met klokkenpoort, aquarel gedateerd juli 1963, 40x30 cm
Hamerbedrag: € 1
Kavelnr. 1483

Doos divers
Doos met koperen ketels, bronzen vijzel met stamper, koperen doos, blok met gewichten, tinnen maatkannen etc
Hamerbedrag: € 40
Kavelnr. 9186

2392 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende