Derksen veilingbedrijf
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

01-09-2014 19:00    02-09-2014 19:00    03-09-2014 09:30    03-09-2014 14:00    03-09-2014 19:00    04-09-2014 14:00    04-09-2014 19:00

Dolk
Oosterse dolk in schede 41 cm lang
Bieden
Log in of maak een gratis account aan om een offline bieding te kunnen plaatsen.
Kavelnr. 5303

Tafelschemerlampen 9x
9 diverse tafelschemerlampen waaronder opaline en Oosters
Bieden
Kavelnr. 9241

Papiervernietiger en 2 ventilatoren
Rexel papiervernietiger, Inventum ventilator, en Tropical ventilator
Bieden
Kavelnr. 9242

Racebaan
Superloops racebaan in doos
Bieden
Kavelnr. 9243

Geweer
Oud geweer 134 cm lang
Bieden
Kavelnr. 5117

Hanglampen 4x
6-lichts houten hanglamp met glazen kapjes, 6-lichts pegel hanglamp, moderne glazen design hanglamp en opaline oliehanglamp
Bieden
Kavelnr. 9244

Paraplu met hoed
Oude paraplu met houten gestoken handvat, en oud rieten hoedje van La Maison v Lent Jansbuitensingel 22 Arnhem
Bieden
Kavelnr. 5118

Vitrinekastje
Vitrine- verzamelaarskastje met 2 glazen schuifdeurtjes, 55 cm hoog, 51,5 cm breed, 18 cm diep
Bieden
Kavelnr. 9245

Baardmankruik
Antiek gresaardewerken baardmankruik 35 cm hoog ( haarlijnen)
Hamerbedrag: € 75
Kavelnr. 125

Divers 4x
Aardewerken emmer, eiken ton met koperen banden met kunstbloemen, koperen paraplubak en een mahonie wolwinder
Bieden
Kavelnr. 9246

2295 Artikelen | vorige | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | volgende